Никшић: Бденије уочи празника Светог Василија Острошког
Његово Преосвештенство Епископ будимљанско-никшићки и администратор Митрополије црногорско-приморске г. Јоаникије служио је 11. маја 2021. године, у навечерје празника Светог Василија Острошког, свечано бденије са петохлебницом у Саборном храму Светог Василија Острошког у Никшићу.
Извор: Епархија будимљанско-никшићка
Најновије вести
23.06.2026 10:31
