Eпископ Фотије примио начелника ПУ Бијељина
Његово Преосвештенство Епископ зворничко-тузлански г. Фотије састао се 10. новембра 2021. године у Епископском двору у Бијељини са г. Стјепаном Терзићем, начелником Полицијске управе Бијељина.
Владика Фотије и начелник Терзић су разговарали о предстојећој крсној слави МУП Републике Српске, празнику Светог архангела Михаила, као и о актуелним дешавањима по питању безбедоносне ситуације на простору ПУ Бијељина.
Том приликом истакнута је досадашња добра сарадња Епархије и ПУ Бијељина која ће и у будућности бити настављена.
Извор: Епархија зворничко-тузланска
Најновије вести
25.06.2026 15:16
Патријарх Порфирије честитао имендан Митрополиту Онуфрију
25.06.2026 09:28
Бесплатно летовање за вишедетне породице и самохране родитеље
25.06.2026 09:26
Свети Онуфрије Велики
25.06.2026 08:16
