Архијерејска Литургија на Сушаку
У уторак двадесет први по Духовима, 16. новембра 2021. године, када Црква молитвено прославља празник Обновљења храма Светог великомученика Георгија – Ђурђиц, Његово Преосвештенство Епископ горњокарловачки г. Герасим служио је свету архијерејску Литургију у храму Светог великомученика Георгија на Сушаку – Ријека.
Саслуживали су протопрезвитер-ставрофор Мићо Костић, протопрезвитер Јован Галамић и протођакон Небојша Анђић.
Извор: Епархија горњокарловачка
Најновије вести
25.06.2026 15:16
Патријарх Порфирије честитао имендан Митрополиту Онуфрију
25.06.2026 09:28
Бесплатно летовање за вишедетне породице и самохране родитеље
25.06.2026 09:26
Свети Онуфрије Велики
25.06.2026 08:16
