Презвитер др Оливер Суботић: Иштите најпре Царство Божје
У оквиру редовних духовних трибина уторком које се са благословом Његове Светости Патријарха српског г. Порфирија одржавају у Парохијском дому Вазнесењског храма у центру Београда 21. децембра 2021. године у 18 часова беседиће презвитер др Оливер Суботић, парох храма Светог Александра Невског у Београду на тему Иштите најпре Царство Божје.
Предавање ће почети после молебног канона Светом деспоту Стефану Лазаревићу који се уторком у 17 часова служи у Вазесењском храму. Сви су добродошли на молитву и предавање.
Извор: Радио Слово љубве
Најновије вести
26.06.2026 08:05
Парохија као основно поље унутрашње мисије
26.06.2026 07:35
Храм Светог Саве: Захвалнице просветним радницима
26.06.2026 03:46
Слава крипте храма Светог Саве на Врачару
26.06.2026 03:22
