Слава болнице у Брчком
У поподневним часовима 14. јануара 2022. године Јавна здравствена установа Болница у Брчком обележила је своју крсну славу, Светог Василија Великог.
Обележавање славе болнице започело је вечерњим богослужењем у цркви Свете великомученице Недеље на Мерајама. У присусутву медицинског особља на челу са директором болнице др Ђорђем Лазићем, славски колач су преломили надлежни свештеник и духовник болнице протојереј-ставрофор Жељко Ђурица и ђакон Бојан Крстановић.
Извор: Епархија зворничко-тузланска
Најновије вести
25.06.2026 15:16
Патријарх Порфирије честитао имендан Митрополиту Онуфрију
25.06.2026 09:28
Бесплатно летовање за вишедетне породице и самохране родитеље
25.06.2026 09:26
Свети Онуфрије Велики
25.06.2026 08:16
