Празнично бденије у манастиру Дивостину
Његово Преосвештенство Епископ шумадијски г. Јован служио је 6. априла 2022. године, у навечерје празника Благовести Пресвете Богородице, празнично бденије у манастиру Дивостину.
Саслуживали су архимандрит Алексеј, игуман манастира Светог Луке у Бошњану; протојереји-ставрофори др Зоран Крстић, Рајко Стефановић; протосинђел Лука, из манастира Светог Луке у Бошњану; протојереји Драган Брашанац, Милан Петровић и протођакон Иван Гашић.
Извор: Епархија шумадијска
Најновије вести
26.06.2026 08:05
Парохија као основно поље унутрашње мисије
26.06.2026 07:35
Храм Светог Саве: Захвалнице просветним радницима
26.06.2026 03:46
Слава крипте храма Светог Саве на Врачару
26.06.2026 03:22
