Недеља Преподобне Марије Египћанке у Чајничу
У Саборном Светоуспенском храму у Чајничу после јутарњег богослужења са почетком у 8 часова, светом Литургијом Светог Василија Великог началствовао је старешина храма протојереј Драгиша Симић. Саслуживали су јереј Дамјан Радовић, ђакон Младен Максимовић и ђакон Угљеша Скоко.
Извор: Митрополија дабробосанска
Најновије вести
26.06.2026 08:05
Парохија као основно поље унутрашње мисије
26.06.2026 07:35
Храм Светог Саве: Захвалнице просветним радницима
26.06.2026 03:46
Слава крипте храма Светог Саве на Врачару
26.06.2026 03:22
