Основан одбор Фондације „Свети Вукашин“ у Билећи
У Црквеној општини Билећа основан је Извршни одбор фондације „Свети Вукашин“ који има за циљ, као и остали одбори, да заједничким радом и жељом, подстакнути љубављу и бригом за ближњег, чине добра дела и испуњавају домове радошћу.
Извршни одбор, који ће деловати под надзором свештеника Небојше Коловића, чине: председник Немања Иветић, благајник Срђан Самарџић, особа за медије Данијел Дубљевић и остали чланови.
Извор: Епархија захумско-херцеговачка
Најновије вести
26.06.2026 08:05
Парохија као основно поље унутрашње мисије
26.06.2026 07:35
Храм Светог Саве: Захвалнице просветним радницима
26.06.2026 03:46
Слава крипте храма Светог Саве на Врачару
26.06.2026 03:22
