Митрополит Јефрем богослужио у храму Свете Тројице у Бања Луци
На празник Светог Николаја Мирликијског Чудотворца - Никољдан, 19. децембра 2024. године, Његово Високопреосвештенство Митрополит бањалучки г. Јефрем је служио свету архијерејску Литургију у Придворном храму Свете Тројице у Бања Луци, уз саслужење свештеника и ђакона Епархије бањалучке.
Извор: Епархија бањалучка
Извор: Епархија бањалучка
Најновије вести
23.06.2026 18:46
Слава крипте храма Светог Саве на Врачару
23.06.2026 10:31
