Епископ Јеротеј посетио на Божић Дечје одељење Болнице у Шапцу
Његово Пресвештенство Епископ шабачки г. Јеротеј је посетио на Божић дечје одељење Опште болнице у Шапцу и даривао децу пригодним даровима.
Епископ Јеротеј, у духу данашњег празника, пожелео је деци и њиховим родитељима оздрављење и обиље благослова Божијих. Такође, владика је заблагодарио директору, лекарима и медицинским радницима на делатној љубави према свима којима је неопходна помоћ.Извор: Епархија шабачка
Најновије вести
23.06.2026 18:46
Слава крипте храма Светог Саве на Врачару
23.06.2026 10:31
