Епископ Јован богослужио у Бабама
Његово Преосвештенство Епископ шумадијски г. Јован началствовао је 31. јула 2022. године, на дан прослављања празника Светог деспота Стефана, свету архијерејску Литургију у храму Светог деспота Стефаана у селу Бабе надомак Сопота.
Саслуживали су игуман манастира Тресије јеромонах Серафима, архијерејски намесник космајски протојереј-ставрофор Љубиша Смиљковић, јереји Глигорије Марковић и Жељко Јовановић; као и јерођакон Василије (Старовлах).
Извор: Епархија шумадијска
Саслуживали су игуман манастира Тресије јеромонах Серафима, архијерејски намесник космајски протојереј-ставрофор Љубиша Смиљковић, јереји Глигорије Марковић и Жељко Јовановић; као и јерођакон Василије (Старовлах).
Извор: Епархија шумадијска
Најновије вести
22.06.2026 09:01
Вероучитељи сеју семе речи Божје у душама деце
22.06.2026 08:52
