Епископ Фотије примио министра саобраћаја у Влади Републике Српске
Његово Преосвештенство Епископ зворничко-тузлански г. Фотије примио је 16. августа 2022. године у Епархијском двору у Бијељини г. Недељка Ћорића, министра саобраћаја и веза у Влади Републике Српске, са којима се задржао у срдачном разговору.
Владика Фотије и министар Ћорић оценили су да постоји обострана жеља и воља за наставком и развојем успешне сарадње Владе Републике Српске и Епархије зворничко-тузланске на свим релевантним пољима.
Извор: Епархија зворничко-тузланска
Владика Фотије и министар Ћорић оценили су да постоји обострана жеља и воља за наставком и развојем успешне сарадње Владе Републике Српске и Епархије зворничко-тузланске на свим релевантним пољима.
Извор: Епархија зворничко-тузланска
Најновије вести
22.06.2026 09:01
Вероучитељи сеју семе речи Божје у душама деце
22.06.2026 08:52
