Владика Алексеј служио помен патријарху Павлу у манастиру Раковици
Његово Преосвештенство Епископ хвостански г. Алексеј, викар Патријарха српског, служио је 15. новембра 2022. године, поводом 13. годишњице упокојења блажене успомене патријарха Павла, свету архијерејску Литургију у манастиру Раковици.
На првој архијерејској Литругији, коју је епископ Алексеј служио након хиротоније, саслуживало је свештенство Архиепископије београдско-карловачке. После парастоса у манастирском храму, на гробу патријарха Павла служен је и помен.
[/fusion_youtube]
На првој архијерејској Литругији, коју је епископ Алексеј служио након хиротоније, саслуживало је свештенство Архиепископије београдско-карловачке. После парастоса у манастирском храму, на гробу патријарха Павла служен је и помен.
Најновије вести
22.06.2026 12:12
Епископ Јеротеј посетио Мачвански Причиновић
22.06.2026 09:01
Вероучитељи сеју семе речи Божје у душама деце
22.06.2026 08:52
