Слава храма Светог архангела Михаила у Солт Лејк Ситију
Поводом славе храма, Његово Преосвештенство Епископ западноамерички г. Максим служио је 27. новембра 2022. године свету архијерејску Литургију у храму Светог архангела Михаила у Солт Лејк Ситију.
Саслуживао је архимандрит Никифор, у молитвеном присуству верника из тог највећег града у савезној држави Јути.
Извор: Епархија западноамеричка
Саслуживао је архимандрит Никифор, у молитвеном присуству верника из тог највећег града у савезној држави Јути.
Извор: Епархија западноамеричка
Најновије вести
22.06.2026 12:12
Епископ Јеротеј посетио Мачвански Причиновић
22.06.2026 09:01
Вероучитељи сеју семе речи Божје у душама деце
22.06.2026 08:52
