Седница Епархијског управног одбора Митрополије аустралијско-новозеландске
Председник Епархијског управног одбора Митрополије аустралијско-новозеландске, Његово Преосвештенство Епископ аустралијско-новозеландски г. Силуан, председавао је 27. децембра 2022. године редовном седницом тог тела у просторијама Саборног храма Светог великомученика Георгија.
На седници су поднети редовни извештаји, разговарано је о текућим пословима, донете су одлуке важне за живот и рад Митрополије у присуству свих чланова одбора.
Извор: Митрополија аустралијско-новозеландска
На седници су поднети редовни извештаји, разговарано је о текућим пословима, донете су одлуке важне за живот и рад Митрополије у присуству свих чланова одбора.
Извор: Митрополија аустралијско-новозеландска
Најновије вести
22.06.2026 12:12
Епископ Јеротеј посетио Мачвански Причиновић
22.06.2026 09:01
Вероучитељи сеју семе речи Божје у душама деце
22.06.2026 08:52
