Божић у Сарајеву
Велики и свеспасоносни празник Рођења Господа нашег Исуса Христа – Божић величанствено је и торжествено прослављен у Сарајеву. Његово Високопреосвештенство Митрополит дабробосански г. Хризостом служио је свету архијерејску Литургију у Саборној цркви Рођења Пресвете Богородице.
Саслуживали су протојереји – ставрофори проф. др Владислав Топаловић и проф. др Владимир Ступар; протојереј Марко Главаша; јереји Немања Лакић, Дејан Бакмаз и Милан Ђукић; те ђакон Будимир Гардовић.
Извор: Митрополија дабробосанска
Саслуживали су протојереји – ставрофори проф. др Владислав Топаловић и проф. др Владимир Ступар; протојереј Марко Главаша; јереји Немања Лакић, Дејан Бакмаз и Милан Ђукић; те ђакон Будимир Гардовић.
Извор: Митрополија дабробосанска
Најновије вести
22.06.2026 12:12
Епископ Јеротеј посетио Мачвански Причиновић
22.06.2026 09:01
Вероучитељи сеју семе речи Божје у душама деце
22.06.2026 08:52
