Епископ Теодосије богослужио у Високим Дечанима
У пету недељу Великог постa посвећену Преподобној Марији Египћанки, Његово Преосвештенство Епископ рашко-призренски г. Теодосије је служио свету Литургију у манастиру Високим Дечанима уз саслужење дечанских свештеномонаха и учешће око три стотине верника, углавном из Београда и Новог Сада.
Извор: Епархија рашко-призренска
Извор: Епархија рашко-призренска
Најновије вести
23.06.2026 10:31
