Монашки сабор у манстиру Клисини
На празник Ваведења Пресвете Богородице који се у Епархији бихаћко-петровачкој прославља и као сабор монаштва, 4. децембра 2024. године, Његово Преосвештенство Епископ бихаћко-петровачки г. Сергије је служио свету архијерејску Литургију у манастиру Клисини.
Преосвећеном Епископу Сергију су саслуживали: архимандрит Василије, протојереј Ален Марић, јеромонах Јован, јереј Дарио Петош и протођакон Немања Рељић.
Извор: www.eparhijabihackopetrovacka.org
Најновије вести
21.06.2026 10:43
Каква нам је вера, такав нам је и живот
21.06.2026 07:33
Сабор вероучитеља Архиепископије београдско-карловачке
19.06.2026 23:48
