Друга недеља поста у Карловцу
У другу недељу Великог поста посвећену Светом Григорију Палами, 8. марта 2026. године Његово Високопреосвештенство Архиепископ горњокарловачки г. Герасим је служио свету Литургију у Карловцу.
Саслуживали су: протопрезвитер Саша Лончина, презвитер Душко Живанић и јерођакон Гедеон (Врањеш).
Извор: Епархија горњокарловачка
Најновије вести
27.06.2026 10:48
Др Владимир Рогановић у подкасту „Православље”
26.06.2026 08:05
Парохија као основно поље унутрашње мисије
26.06.2026 07:35
Храм Светог Саве: Захвалнице просветним радницима
26.06.2026 03:46
Слава крипте храма Светог Саве на Врачару
26.06.2026 03:22
