Митрополит Давид богослужио у у манастиру Светих апостола Петра и Павла у Грабову
У суботу четврте недеље Часног поста Његово Високопреосвештенство Митрополит крушевачки г. Давид је служио свету Литургију у манастиру Светих апостола Петра и Павла у Грабову.
Саслуживали су: архијерејски намесник ћићевачки протојереј Милош Пешић; презвитери Дејан Савић и Владан Томић и ђакон Марко Цветковић. Радост литургијског сабрања је настављена на трпези љубави коју је припремила високопреподобна игуманија Агапија.
Извор: Епархија крушевачка
Саслуживали су: архијерејски намесник ћићевачки протојереј Милош Пешић; презвитери Дејан Савић и Владан Томић и ђакон Марко Цветковић. Радост литургијског сабрања је настављена на трпези љубави коју је припремила високопреподобна игуманија Агапија.
Извор: Епархија крушевачка
Најновије вести
25.06.2026 15:16
Патријарх Порфирије честитао имендан Митрополиту Онуфрију
25.06.2026 09:28
Бесплатно летовање за вишедетне породице и самохране родитеље
25.06.2026 09:26
Свети Онуфрије Велики
25.06.2026 08:16
