Ђурђевдан у Радовашници
Његово Преосвештенство Епископ шабачки г. Јеротеј је служио 6. маја 2026. године, на празник Светог великомученика Георгија, свету Литургију у манастиру Радовашница.
По благослову архијереја, евхаристијску беседу је произнео протојереј Милутин Илић, архијерејски намесник други шабачки. На крају свете Литургије, епископ Јеротеј се обратио присутнима и честитао празник.
Извор: Епархија шабачка
Најновије вести
24.06.2026 11:46
Слава крипте храма Светог Саве на Врачару
24.06.2026 11:39
Духовна школа „Соко Град“
24.06.2026 07:49
Отворен званични Јутуб канал Епархије канадске
24.06.2026 07:44
