Владика Фотије на Ваведење Богородичино богослужио у Теслићу
У недељу, 4. децембра, на празник Ваведења Пресвете Богородице, Његово Преосвештенство Епископ зворничко-тузлански г. Фотије служио је свету архијерејску Литургију у храму Светог пророка Илије у Теслићу.
Саслуживали су архијерејски намесник теслићки протојереј-ставрофор Миладин Вуковић, протојереји-ставрофори Недељко Анђелић и Маринко Јокић, протођакон Лазар Илић и ђакон Стефан Клисарић.
Извор: Епархија зворничко-тузланска
Саслуживали су архијерејски намесник теслићки протојереј-ставрофор Миладин Вуковић, протојереји-ставрофори Недељко Анђелић и Маринко Јокић, протођакон Лазар Илић и ђакон Стефан Клисарић.
Извор: Епархија зворничко-тузланска
Најновије вести
22.06.2026 12:12
Епископ Јеротеј посетио Мачвански Причиновић
22.06.2026 09:01
Вероучитељи сеју семе речи Божје у душама деце
22.06.2026 08:52
