Митрополит Јоаникије богослужио у Острогу
Његово Високопреосвештенство Митрополит црнoгорско-приморски г. Јоаникије служио је 7. фебруара 2023. године, на празник Светог Григорија Богослова, свету Литургију у Горњем Острогу поред моштију Светог Василија Острошког.
Саслуживали су архимандрит Сергије, протојереј-ставрофор Драган Ристић и ђакон Ведран Грмуша.
https://youtu.be/752YhsV081E
Саслуживали су архимандрит Сергије, протојереј-ставрофор Драган Ристић и ђакон Ведран Грмуша.
https://youtu.be/752YhsV081E
Најновије вести
22.06.2026 12:12
Епископ Јеротеј посетио Мачвански Причиновић
22.06.2026 09:01
Вероучитељи сеју семе речи Божје у душама деце
22.06.2026 08:52
