Исповест свештенства намесништва алибунарског
На празник Светог Симеона Дајбабског, Његово Преосвештенство Епископ банатски г. Никанор је служио свету Литургију пређеосвећених дарова у храму Преображења Господњег у Добрици уз саслужење старешине храма протојереја Горана Стојановића и свештенства алибунарског намесништва, које је том приликом приступило светој тајни исповести.
Најновије вести
23.06.2026 07:49
